INFOPODATNIK.PL: PODATKI, PRAWO, FINANSE, BIZNES, GIEŁDA, INFORMACJE

Chcesz wyjechać na wymarzone wakacje last minute? Sprawdź, jak je sfinansować

28 czerwca 2017

Wczasy last minute to doskonała okazja, aby zaoszczędzić. Nierzadko możemy wyszukać je w bardzo niskich cenach i spędzić wyjątkowy, relaksujący czas w malowniczym miejscu, na przykład na plażach Tunezji czy Hiszpanii. Gdy także wpadła ci w oko świetna oferta last minute, ale nie masz odpowiedniej sumy na swoim koncie, sprawdź, jak można szybko sfinansować wymarzone wakacje!

Wyjazdy wakacyjne last minute mają to do siebie, że o decydujemy się na nie właśnie w ostatniej minucie. Biura podróży obniżają wtedy ceny na te wycieczki, które jeszcze się nie sprzedały, a termin do wylotu czy wyjazdu jest już bardzo bliski. W ten sposób mogą szybciej wyszukać zainteresowanych. Oczywiście, wyjazdu last minute nie jesteśmy w stanie zaplanować z wyprzedzaniem, dlatego może okazać się, że zabraknie nam pieniędzy na to, aby spełnić swoje wakacyjne marzenie. Jak wtedy szybko uzyskać pieniądze?

Gdzie pożyczyć pieniądze na wyjazd wakacyjny?

Generalnie możemy pożyczyć je od rodziny, gdy mamy taką możliwość. Często jest to jednak dość duża suma rzędu 1000-4000 złotych, dlatego nie zawsze bliscy są w stanie zapewnić ją nam na teraz. Wobec tego pomocy powinniśmy poszukać w innych źródłach – bankach lub firmach pożyczkowych działających pozabankowo.

Zdecydowanie najwygodniejszym rozwiązaniem będzie pożyczka oferowana przez internet albo przez telefon, na przykład taka, jak w firmie KredytOK.pl. Wówczas nie musimy wybierać się do placówki banku albo firmy pożyczkowej i nie tracimy swojego czasu. Wszystko możemy załatwić w ciągu kilkunastu minut i pieniądze będą na naszym koncie nawet tego samego dnia – wobec tego zmniejszamy ryzyko, że ktoś wykupi nam wyśnione wakacje sprzed nosa.

Gdy mamy w okolicy placówki bankowe czy firm pożyczkowych, na przykład KredytOK.pl (mapkę znajdziemy na stronie internetowej), także możemy skorzystać z tej opcji. Wówczas możemy otrzymać gotówkę do ręki lub przelew na konto tego samego dnia i wybrać dla siebie taką opcję zapłaty, która będzie dla nas najwygodniejsza. Życzymy udanych wakacji!

 

Materiał zewnętrzny

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)