INFOPODATNIK.PL: PODATKI, PRAWO, FINANSE, BIZNES, GIEŁDA, INFORMACJE

Pożyczki online cieszą się coraz większym zainteresowaniem

31 maja 2017

Pożyczki online cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków. Przybywa firm, które je udzielają. Pojawiają się również coraz bardziej atrakcyjne oferty, które zachęcają potencjalnych klientów.

Pożyczki pozabankowe coraz częściej są utożsamiane z wygodą oraz szybkością. Wniosek o chwilówkę składa się online. W związku z tym, bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. Wystarczy w formularzy podać kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz w jakim terminie chcemy pożyczkę spłacić. Należy także podać swoje dane osobowe. Firma pozabankowa prosi klientów również o przesłanie skanu dowodu osobistego, aby potwierdzić tożsamość. Następnie, prowadzona jest rozmowa weryfikacyjna przez telefon. Po jej zakończeniu zapada decyzja, czy pożyczka zostanie udzielona klientowi. Po 15 minutach od decyzji pieniądze trafiają na konto klienta. Nie ma obecnie prostszego sposobu na pozyskanie pieniędzy, których tak potrzebujemy.

Duży wybór ofert

Pożyczki online można zaciągać zarówno od firm pozabankowych, jak i od prywatnych użytkowników. Istnieją serwisy, takie jak kokos.pl. które zrzeszają pożyczkodawców chcących pożyczyć pieniądze potrzebujemy. Wystarczy jedynie zamieścić ogłoszenie, a można będzie skorzystać z pomocy takiego inwestora. Pozwala to na pozyskanie pieniędzy od niezależnego użytkownika, a nie od instytucji finansowej. W niektórych przypadkach takie rozwiązanie jest dużo bardziej korzystne.

Oczywiście firmy pozabankowe również oferują atrakcyjne warunki dla klientów, którzy chcą skorzystać z ich usług. Można trafić nawet na darmowe pożyczki. Oznacza to, że parabank nie pobiera żadnych prowizji: oddaje się dokładnie tyle, ile się pożyczyło. Dzięki temu, wiele osób skusi się na to, aby takie pożyczki zaciągnąć.

Pożyczki idealne dla zapracowanych

Technologia online sprawiła, że wiele opcji jest dzisiaj dostępnych bez najmniejszego problemu. Jedną z nich jest właśnie zaciąganie pożyczek przez Internet. To bez wątpienia świetne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które nie mają czasu, aby chodzić po bankach, a chcą uzyskać pożyczkę na swoje potrzeby.

 

Materiał zewnętrzny

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)