INFOPODATNIK.PL: PODATKI, PRAWO, FINANSE, BIZNES, GIEŁDA, INFORMACJE

Klimatyzator Gree Amber Standard

21 sierpnia 2022

Klimatyzator GREE Amber Standard to w upalne dni nasz największy sprzymierzeniec. Nie tylko nas ochładza, ale i ułatwia koncentrację, tym samym poprawiając jakość pracy.

Klimatyzator GREE Amber Standard

Na terenie naszego kraju z każdym minionym rokiem obserwuje się wzrost temperatury. Nic więc dziwnego, że coraz więcej z nas decyduje się na kupno klimatyzatora, który działa nie tylko w upalne dni.

Jednym z najciekawszych oferowanych ostatnio modeli jest klimatyzator GREE Amber Standard. Charakteryzuje się on wydajnością chłodniczą, zależną od modelu; regulatorem czasowym (dobowym), który umożliwia nastawienie automatycznego włączenia i wyłączenia (w okresie 24h); ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi, które wyróżniają go spośród innych urządzeń tej klasy oraz sprawnością sezonową, która sięga aż do A++ w trybie chłodzenia. Dodatkowo, jeśli zakupimy model od producenta, otrzymamy 5 lat gwarancji.

Innymi ważnymi cechami klimatyzatora GREE Amber Standard są bez wątpienia jego funkcje, czyli:

  • Efektywna praca (inwerter, tryb turbo, oszczędzanie energii, grzałka sprężarki/tacy skroplin)
  • Zdrowie (jonizator powietrza, autosuszanie, filtry opcjonalne)
  • Inteligentna praca (inteligentne odszranianie, autodiagnoza błędów, auto restart, gorący start)

Klimatyzator GREE

Dobry klimatyzator to podstawa każdego biura. Jednym z najlepszych obecnie wyborów są klimatyzatory marki GREE, które szczycą się między innymi szerokim zakresem ochładzanej/podgrzewanej przestrzeni (zależnie od modelu jest to od 15 do nawet 150 m2, z czego powstały również i takie, które posiadają wyższą wartość) oraz ładnym zabarwieniem, które obejmuje:

  • klimatyzatory białe
  • klimatyzatory czarne
  • klimatyzatory srebrne

Większość dostępnych na rynku klimatyzatorów GREE to modela naścienne, gotowe działać dla naszego dobra przez 24h na dobę. Warto wiedzieć, że większość sklepów oferujących klimatyzatory GREE daje nam możliwość dobrania instalacji sprzętu, dzięki czemu nie musimy się martwić o kwestię montażu.

Klimatyzacja na ratunek

Dobra klimatyzacja ułatwia funkcjonowanie nie tylko w czasie upałów. Doskonale sprawdzi się też w okresach chłodu, rozgrzewając zziębnięte mięśnie.

Artykuł partnera

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)