INFOPODATNIK.PL: PODATKI, PRAWO, FINANSE, BIZNES, GIEŁDA, INFORMACJE

Aterima - zatrudnianie z głową!

1 lutego 2017

Rynek pracy, wbrew powszechnym opiniom i pozornym deficycie ofert, jest niezwykle bogaty w różnego rodzaju oferty. Jak jednak znaleźć tę jedyną – idealną i skrojoną na nasze możliwości i potrzeby? Kłopot leży po stronie zarówno pracodawców jak i aplikantów.

Portal www.aterima.pl został w najdrobniejszych szczegółach przystosowany dla tych, którzy cenią sobie wygodę w poszukiwaniu i pozyskiwaniu pracowników. Rzadko zdarza się, by dobry specjalista w danej dziedzinie był dostępny, jednak portal stwarza odpowiednie warunki do pozyskania najlepszych fachowców, organizuje wiele rozmów rekrutacyjnych i proponuje możliwie najbardziej kompetentne osoby na dane stanowisko. Agencja Aterima to osoby, które rzeczy niemożliwe robią od ręki. Zadania specjalne to ich pasja, przez co nie dziwi zaufanie tak wielu wiernych klientów, którzy niezwykle cenią sobie współpracę na najwyższym poziomie – 96% kontrahentów przedłużyło umowę z agencją, co doskonale potwierdza uczciwość firmy i jej skuteczność.

Aterima to nie tylko pośrednictwo w rekrutacji pracowników. To także kompleksowa obsługa płacowo-kadrowa, uzupełnianie dokumentów i dbanie o to, by wszelkie sprawy „papierkowe” zawsze były gotowe na czas – zadowolenie klientów świadczy o tym, że agencja ta jest zawsze niezawodna.

Agencja Aterima zatrudnia dla pracodawców polskich i francuskich – te dwa obszary działania sprawiają, że pola poszukiwań pracowników staja się coraz szersze – francuscy pracodawcy poszukują polskich specjalistów szczególnie z branż gastronomicznej i budowlanej. Osoby biegle władające językiem francuskim mogą otrzymać pracę na stanowisku tłumaczy lub obsługi call center. Polska to teren, na k™óry agencja zatrudnia osoby do stałej współpracy oraz do tzw. „zadań specjalnych” – każdym przypadku pracodawca może liczyć na najbardziej optymalne warunki zarządzania zatrudnieniem.

Legalne zatrudnienie – to jednak z cech, która szczyci się agencja Aterima. Współpraca zostaje nawiązana wyłącznie z najlepszymi fachowcami danej branży, w zamian otrzymują oni pewność uczciwego zatrudnienia, dobrych warunków pracy i działania wyłącznie w literze prawa. Uczciwa umowa gwarantuje przejrzyste warunki pracy i konkretną stawkę.

Dostępny na stronie agencji kalkulator wynagrodzeń - http://www.aterima.pl/kalkulator-wynagrodzen.html - pozwala na przybliżenie wyliczenia kosztów pracownika i pracodawcy. Wpisując w trzech krokach najważniejsze informacje dotyczące umowy i kwoty wynagrodzenia, kalkulator przybliża nam wszelkie kwoty związane z zatrudnieniem danego pracownika. Może to świetnie pomóc w oszacowaniu wydatków firmy i poniesionych kosztów.

Firma jest  idealna dla tych, którzy „cenią sobie swój czas i dokładnie liczą” . Warto więc sprawdzić, zarówno z pozycji pracodawcy jak i pracownika szukającego zatrudnienia, co agencja ma do zaoferowania i zapoznać się z jej działalnością.

Materiał partnera zewnętrznego

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)