INFOPODATNIK.PL: PODATKI, PRAWO, FINANSE, BIZNES, GIEŁDA, INFORMACJE

Kalkulator kredytowy - sprawdź raty kredytu

17 stycznia 2018

Martwisz się o miesięczny koszt kredytu i to powstrzymuje Cię przed podpisaniem umowy, mimo tego, że potrzebujesz pieniędzy? Kalkulator kredytowy szybko rozwieje Twoje wątpliwości, poznasz warunki ofert, które Cię interesują, a przede wszystkim dowiesz się ile wynosi orientacyjna rata kredytu dla usługi, której oczekujesz. To najlepszy sposób by zrezygnować z ubiegania się o zbyt kosztowny kredyt gotówkowy i mieć świadomość, które banki dbają o swoich Klientów i zapewniają najatrakcyjniejsze usługi, wyprzedzając konkurencyjne instytucje.

Martwisz się o miesięczny koszt kredytu i to powstrzymuje Cię przed podpisaniem umowy, mimo tego, że potrzebujesz pieniędzy? Kalkulator kredytowy na 17bankow.com szybko rozwieje Twoje wątpliwości, poznasz warunki ofert, które Cię interesują, a przede wszystkim dowiesz się ile wynosi orientacyjna rata kredytu dla usługi, której oczekujesz. To najlepszy sposób by zrezygnować z ubiegania się o zbyt kosztowny kredyt gotówkowy i mieć świadomość, które banki dbają o swoich Klientów i zapewniają najatrakcyjniejsze usługi, wyprzedzając konkurencyjne instytucje. Możesz skorzystać z kalkulatora kredytowego w dowolnej dla siebie chwili i miejscu, w dodatku całkowicie bezpłatnie. Dostępne narzędzia finansowe pozwalają na łatwiejsze wybranie pożyczki, która będzie odpowiadać Twoim możliwościom, zarówno finansowym jak i pod względem terminu spłaty.

Bez obaw o niekorzystne warunki

Reklamy banków zapewniają o najniższym oprocentowaniu i warunkach, które pozwolą uzyskać gotówkę nawet w ciągu jednego dnia. Trzeba jednak pamiętać, że całkowity koszt kredytu to więcej niż oprocentowanie nominalne. Klienci banków nie zwracają uwagi na opłaty okołokredytowe, dodatkowo nie wszyscy czytają umowę kredytową przed jej podpisaniem. To najprostszy sposób, by niemiło zaskoczyć się już w trakcie spłaty zadłużenia, która będzie znacznie wyższa, a miesięczna rata wyraźnie uszczupli rodzinny budżet.

Warto więc poświęcić kilka minut i niezobowiązująco zainteresować się narzędziami finansowymi, które nie wymuszają złożenia wniosku, a są w stanie dostarczyć wszystkie niezbędne informacje o zadłużeniach. Samodzielne porównywanie kredytów może trwać nawet kilka dni, a banki nie ułatwiają dostępu do wszystkich wiadomości na swoich stronach. Chcąc zaoszczędzić pieniądze oraz czas, zdecyduj się skorzystać z kalkulatora kredytowego. Jest prosty w obsłudze, wystarczy, że wybierzesz oferty, którymi jesteś zainteresowany, ustawisz odpowiednią kwotę zadłużenia, a także termin w jakim planujesz je spłacić.

Kalkulator pokaże Ci wynik w którym przekonasz się ile wynoszą poszczególne koszta zobowiązań, RRSO kredytu, a co ważniejsze jaka rata będzie Cię obowiązywać od podpisania umowy. Wszystko podane w przejrzysty sposób, tak aby nie mieć wątpliwości, która oferta faktycznie jest korzystniejsza w Twoim przypadku.

Szybki dostęp do pieniędzy

Bankowość internetowa jest coraz popularniejsza, prowadzenie konta online, zakładanie lokat, a nawet ubieganie się o kredyty drogą elektroniczną stało się już powszechne. Ogromne ułatwienie przekonało do siebie nie tylko najmłodszych użytkowników bankowości ale również te osoby, które do tej pory nie były zainteresowane nowinkami technologicznymi. Intuicyjność usług tego typu oraz możliwość zaoszczędzenia czasu przemawiają za tym, by decydować się na taką formę korzystania z produktów bankowych.

Zachęcamy do wypełniania wniosków online, które pozwalają bezpośrednio skonsultować się z pracownikami banków. Konsultant będzie w stanie oddzwonić do Ciebie nawet w ciągu kilku minut i przedstawić dokładnie wszystkie warunki umowy, już bezpośrednio zależnej od Twoich możliwości i preferencji. Wniosek nie zobowiązuje do podpisania umowy, chociaż oczywiście ułatwia otrzymanie decyzji kredytowej i wpływa na szybsze wypełnienie wszystkich formalności i ostatecznie, otrzymanie gotówki.

Korzystając z kalkulatora kredytów możesz po wyborze odpowiadającej Ci usługi, bezpłatnie wypełnić formularz kredytowy i po rozmowie z konsultantem banku zdecydować czy oferta spełnia Twoje wymagania.

 

Materiał zewnętrzny

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)