INFOPODATNIK.PL: PODATKI, PRAWO, FINANSE, BIZNES, GIEŁDA, INFORMACJE

Czy istnieje ubezpieczenie na życie dla całej rodziny?

23 czerwca 2017

Ubezpieczenie na życie przez wiele osób uznawane jest za zbędny wydatek. Jednak nie znamy przyszłości i nie wiemy, co czeka na nas za kilka dni czy kilka lat. Właśnie dlatego polisa jest odpowiedzią na tę niepewność, z którą mogą wiązać się również spore wydatki. Gdy myślisz o założeniu rodziny lub już teraz ją masz, warto pomyśleć o wykupieniu dobrego ubezpieczenia na życie.

Aktualnie do wyboru mamy wiele różnych polis ubezpieczeniowych, które oferowane są przez towarzystwa działające na polskim rynku. Do dyspozycji mamy między innymi polisy czyste, które obejmują tylko ochronę ubezpieczeniową w zakresie wskazanym w umowie i OWU – ogólnych warunkach ubezpieczenia, a także polisy mieszane, w przypadku których możemy skorzystać z dodatkowych usług, na przykład oszczędności. Taką polisę znajdziemy między innymi w Viennalife.pl.

Najczęściej kojarzymy ubezpieczenia na życie z polisami na jedną osobę. Jednak do dyspozycji mamy też takie oferty, które zapewniają ochronę dla całej rodziny na wypadek różnych nieprzewidzianych okoliczności. Takie oferty konstruowane są najczęściej indywidualnie, dlatego pozwalają na dopasowanie do oczekiwań klienta.

Ubezpieczenia dla całej rodziny zapewniają szeroką ochronę, gwarantując wypłatę świadczenia w takich okolicznościach jak wypadki, choroba czy śmierć ubezpieczonych. Przy dobieraniu ubezpieczenia możemy dobrać taką jego wersję, która będzie odpowiadała nam pod kątem wysokości składek oraz związanych z nimi wysokości świadczeń. Znajdziemy także ubezpieczenia, które zawierają dodatkowe usługi, przykładowo wizyty lekarza, opiekę domową po hospitalizacji.

Ceny ubezpieczeń dla całej rodziny są wyższe od tych dla pojedynczych osób. Nie jest to jednak wcale bardzo wysoki wydatek – zwykle to od kilkunastu do kilkuset złotych miesięcznie zależnie od tego, na jaki pakiet się zdecydujemy.

Do zapoznania się ze swoją ofertą ubezpieczeń zaprasza Viennalife.pl – ekspert w dziedzinie ubezpieczeń, oszczędności i inwestycji. W jego ofercie znajdziemy szeroką gamę pakietów ubezpieczeniowych, także z opcją oszczędności, które przeznaczone są dla pojedynczych osób i całych rodzin.

Materiał zewnętrzny

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)