INFOPODATNIK.PL: PODATKI, PRAWO, FINANSE, BIZNES, GIEŁDA, INFORMACJE

3 sposoby na zwiększenie szans na rynku pracy

31 maja 2017

Pracujesz za najniższą pensję? Masz dość wyzysku w pracy i ciągłego zmuszania się do wstania z łóżka, aby się do niej udać? Możesz poprawić swój byt, wybierając drogę samorozwoju i stawiając na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez naukę języka angielskiego, który potrzebny jest w wielu codziennych sytuacjach życiowych oraz niezbędny przy poszukiwaniu dobrej posady, która zagwarantuje Ci znacznie wyższą pensję.

Posiadają już kilku lub kilkuletni staż pracy na pewno często myślisz, gdzie popełniłeś błąd, że nadal tkwisz w szponach systemu i co miesiąc otrzymujesz pensję, która nijak ma się do wykonywanej przez Ciebie pracy. Jesteś jednym z tysięcy Polaków i Polek, które skazane są na łaskę pracodawcy, jednak możesz zmienić swój los, inwestując w rozwój swoich umiejętności językowych, które pozwolą Ci bez problemu znaleźć lepszą pracę i pracodawcę, który doceni Twoje starania!

Jak podnosić swoje kwalifikacje zawodowe – 3 sposoby na zawodowy sukces

Po pierwsze: przestań myśleć, że musisz do emerytury pracować na tym samym stanowisku i u tego samego pracodawcy

Czasy, kiedy pracowaliśmy przez całe życie w jednym zakładzie pracy i korzystaliśmy z przywileju niemartwienia się o rozwój swoich kwalifikacji, dawno minęły! Dziś pracodawca nie będzie prosił Cię, abyś zaczął rozwijać swoje kwalifikacje i pokazał, że zależy Ci na awansie i lepszej płacy! Musisz sam pokazać, że chcesz coś osiągnąć i nawet posiadając już duże doświadczenie i staż pracy, stawiasz na doskonalenie dotychczas zdobytych umiejętności.

Po drugie: zacznij zmieniać swoje podejście do pracy

Praca nie może być jedynie karą i smutną koniecznością, dlatego zastanów się, co sprawia Ci przyjemność i poszukaj zawodu, który zapewni Ci satysfakcję z wykonywanych zadań. Rynek pracy oferuje coraz więcej różnorodnych możliwości zarówno tutaj w Polsce, jak i za granicą. Nawet gdy obawiasz się, że wyjazd „za chlebem” rozbije Twoją rodzinę, możesz poszukać szczęścia w zagranicznych firmach, które coraz chętniej inwestują w Polsce i poszukują nowych pracowników.

Niezależnie od tego, czy wyjedziesz z kraju, czy będziesz pracował w firmie z zagranicznym kapitałem, musisz znać język angielski, który jest absolutną podstawą dla pretendentów na lepsze stanowisko.

Po trzecie: nie działaj w sposób impulsywny

Zanim złożysz wypowiedzenie dotychczasowemu pracodawcy, zacznij inwestować w swój rozwój. Nie warto stawiać wszystkiego na jedną kartę, a wbrew pozorom nauka języków wcale nie jest tak strasznie droga, dlatego najpierw po godzinach pracy zacznij się uczyć, a później poszukaj lepszej pracy i sprawdź, czy rekrutacja okaże się dla Ciebie pomyślna – certyfikat z języka angielskiego z pewnością podniesie Twoje szanse i pozwoli Ci rywalizować także z o wiele młodszymi, ale nieposiadającymi doświadczenia kandydatami.

Jeżeli już wiesz, że chcesz się rozwijać w dziedzinie języków, koniecznie zapisz się na profesjonalny kurs do szkoły Speak Up! Angielski dla dorosłych to Twoja najlepsza szansa na sukces i gwarancja efektywnej nauki potwierdzonej liczącym się certyfikatem międzynarodowym! Stań się obywatelem świata na pełnoprawnych warunkach – znając język angielski, bez problemów poradzisz sobie na rodzimym i zagranicznym rynku pracy, zyskując satysfakcję oraz radość życia, która do tej pory była Ci obca! W Speak Up możesz dopasować grafik zajęć do ilości posiadanego czasu, dowolnie kierować procesem swojej edukacji, a także doskonalić swoje umiejętności online, dzięki czemu możesz każdą wolną chwilę przeznaczyć na intensywną i efektywną naukę. Wejdź na stronę speak-up.pl i już dziś zapisz się na kurs angielskiego, który stanie się Twoją przepustką do lepszej przyszłości!

speak up

Materiał zewnętrzny

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)